Ankara Saç Ekimi Merkezi

Yasal Uyarılar

Yasal Uyarılar

www.internationalsacekimi.com sayfası bir saglık kuruluşunu veya bir işletmeyi temsil etmez. Burada yer almış konular  ticari amaç gütmeden, Saç dökülme sorunları ve saç ekimi hususunda bireyleri bilgilendirme maksadı ile hazırlanmıştır.“www.internationalsacekimi.com” Kesinlikle sağlık hizmeti vermememektedir. Tanı ve tedavi sadece doktor tarafından yapılması gerekmektedir.

Burada yer almış bilgilerin, Tanı ve tedavi amacı ile kullanılamayacağı bilinmelidir. Burada yayınlanan bilgilerin, bu maksatla kullanılmasından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir. Giriş yapmış kullanıcılar bu uyarılarıları kabul etmiş sayılırlar.

Kullanılan Fotoğraflar/Görseller

Bu sitede kullanılmış fotoğraflar ve görseller, Tasarımcısı tarafından oluşturulmuş, İlgili firmalarda gerekli lisanslar ile temin edilmiştir. Aksi iddialar yasal makamlar tarafından istendiğinde ispatlanmak üzere saklanmaktadır.

Yayınlanmış fotoğraf grubları satış pazarlama amacı taşımamaktadır. Sadece dizayn olarak olarak kullanılmaktadır. Bu materyallerin buradan temin edilip kullanılması hallerinde, Bu kişlerin sorumlu tutulacağı, Lisans sahibi firmaların bu şahıs veya şirketten hak idda edeceklerini bilmeleri gerekir.

İlgili yasa gereği bu web sayfasında , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Bu web sayfasında anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.

Resmi Gazete Tarih : 12.05.2003
Resmi Gazete Sayı : 25106
______________________________________________________________________________
Yürürlüğe giren güzellik ve estetik amaçlı sağlık kuruluşları hakkındaki yönetmelik gereğince, Danıştayın onuncu. dairesinin almış olduğu karar ile güzellik merkezlerinde, saç ekim uygulamaları dava sonuçlanıncaya kadar durdurulmuştur.

Bundan sonra Saç ekimi(Restorasyonu) uygulamaları, Ayakta Teşhis ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmelik kapsamında cerrahi müdahale birimi bulunan merkezlerde ve hastanelerde yapılabilecektir.

16. Madde:
Ticari reklam ve ilânların kanunlara, Reklam Kurulunca belirlenen ilkelere, genel ahlaka, kamu düzenine, kişilik haklarına uygun, dürüst ve doğru olmaları esastır.

Tüketiciyi aldatıcı, yanıltıcı veya onun tecrübe ve bilgi noksanlıklarını istismar edici, tüketicinin can ve mal güvenliğini tehlikeye düşürücü, şiddet hareketlerini ve suç işlemeyi özendirici, kamu sağlığını bozucu, hastaları, yaşlıları, çocukları ve özürlüleri istismar edici reklam ve ilânlar ve örtülü reklam yapılamaz.

Aynı ihtiyaçları karşılayan ya da aynı amaca yönelik rakip mal ve hizmetlerin karşılaştırmalı reklamları yapılabilir. Reklam veren, ticari reklam veya ilânda yer alan somut iddiaları ispatla yükümlüdür. Reklam verenler, reklamcılar ve mecra kuruluşları bu madde hükümlerine uymakla yükümlüdürler.

Online Konsültasyon

Online Konsültasyon Formunu doldurmak için

Doktora Sorun

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Cevaplıyoruz.

    Bunlar İlginizi Çekebilir