Ankara Saç Ekimi Merkezi

Hakkımızda

Hakkımızda

internationalsacekimi banner Hakkımızda

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doçent Doktor Serdar Gökrem, 1972 yılında Tokat’ta dünyaya geldi. Eğitim hayatına Türkiye Ankara Cumhuriyet Lisesi’nde başlayan Gökrem, 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne adım attı ve 1996 yılında tıp eğitimini başarıyla tamamladı.

1997 yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlayan Gökrem, 2002 yılında bu alandaki eğitimini başarıyla tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı unvanını kazandı. Kariyerinin ilk yıllarında, 2002-2011 yılları arasında ANKARA EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ, II. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde görev aldı.

Profesyonel gelişimine katkı sağlamak amacıyla uluslararası arenada da eğitim alan Doç. Dr. Serdar Gökrem, 2004 yılında GATA’da, 2010 yılında ise Zürih’te mikrocerrahi eğitimleri aldı. Bu süreç içerisinde edindiği bilgi ve deneyimlerle uzmanlık alanındaki yetkinliklerini artırdı.

2011 yılında elde ettiği Doçentlik unvanı ile akademik kariyerindeki yükselişini sürdüren Gökrem, estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanındaki bilgi birikimini öğrencilere aktarmaya ve bu alanda daha geniş bir etki alanına ulaşmaya devam etmektedir. Serdar Gökrem’in uzmanlık alanındaki çalışmaları ve katkıları, akademik camiada takdirle karşılanmaktadır.

Online Konsültasyon

Online Konsültasyon Formunu doldurmak için

Doktora Sorun

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Cevaplıyoruz.

    Bunlar İlginizi Çekebilir